Aktualijos

SKAITYTOJŲ DĖMESIUI !

skaitytoju demesiui4

Skaityti daugiau...

Kviečiame skirti 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio paramą

volunteer2

 

Skaityti daugiau...

Bibliotekos virtualios edukacijos

virtualios edukacijos

Skaityti daugiau...

Paskelbtas kūrybinis konkursas moksleiviams "Mano biblioteka kosmose"

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir jos padaliniai jau ketvirtus metus iš eilės vykdo skaitmeninio kūrybiškumo konkursą, pasitelkiant visame pasaulyje populiarų kompiuterinį žaidimą „Minecraft“. Vykdyti konkursai: „Išmanusis miestas“, „Šimtmečio pilis Minecraft pasaulyje“, „Mano knygos lobiai 3D pasaulyje“ subūrė daugiau kaip 100 moksleivių iš įvairių Kauno rajono miestų ir miestelių.

Skaityti daugiau...

Technologinės dirbtuvės Kauno Rajono Savivaldybės Viešojoje Bibliotekoje

Aleksandrijos Biblioteka

Jeigu jūsų paklausime koks buvo pirmas pasaulyje mokslo ir technologijų centras, dauguma atsakys, tai pirmasis universitetas sukurtas dar XII a. Tačiau šis atsakymas bus labai toli nuo tiesos. Pirmas mokslo ir technologijų centras buvo sukurtas dar prieš mūsų erą, Aleksandrijoje ir tai buvo garsioji Aleksandrijos biblioteka. Jūs iš karto paprieštarausite, kaip? Koks centras, kokie inžinieriai, čia juk biblioteka, talpinanti daugybę raštų iš tuo metu prieinamo viso pasaulio.

Skaityti daugiau...

„GarliaKvietį šok“ pristatymas Viešojoje bibliotekoje

Gegužės 29 d. vyko Viešosios bibliotekos laimėtos Flyxus labas! Bendruomeninės iniciatyvos „GarliaKvietį šok“ pristatymas. Pristatyme dalyvavo Viešosios bibliotekos, VŠĮ Kaunas 2022“ projekto koordinatoriai, Garliavos bendruomenių, kultūros įstaigų atstovai, menininkas šokėjas Carlas Bibiano.

Skaityti daugiau...