Tarpbibliotekinio abonemento paslauga

Tarpbibliotekinio abonemento paslauga

Šiuolaikinių skaitytojų pasirinkimo galimybės – kone beribės. Ne tik daugybė išleidžiamų knygų, bet ir gausybė skaitymo skatinimo akcijų, gerų knygų rekomendacijų... Nuo pasiūlos net galva sukasi, ar ne? Turbūt neišvengiamai anksčiau ar vėliau ištinka bėda: noriu perskaityti, bet mano bibliotekoje šios knygos nėra! Lietuvos bibliotekos siūlo labai paprastą ir greitą sprendimą – Tarpbibliotekinio abonemento paslaugą.

 

Tarpbibliotekinis abonementas (TBA) – knygų dalijimosi tarp šalies bibliotekų paslauga. Neradę norimos knygos Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos ar bet kurio bibliotekos filialo fonduose, kreipkitės į bibliotekininką.

 

O nuo 2023 m. lapkričio 13 d. skaitytojai jau gali naudotis TBA savarankiškai! Lietuvos integralios bibliotekų informacinės sistemos (LIBIS) portale www.ibiblioteka.lt pradėjo veikti atnaujintas TBA-S funkcionalumas, leidžiantis skaitytojams savarankiškai užsisakyti norimą leidinį iš kitos bibliotekos, jeigu jo nėra arba jis užimtas bibliotekoje (-ose), kurioje (-iose) skaitytojas yra registruotas.

Paslauga nemokama.

Leidinys atsiunčiamas per 2–3 dienas.

Atsiųstą leidinį galima skaityti 30 d.

Skaitykite tai, ką norite. Patogiai. Greitai. Nemokamai.