Nemokama virtuali garsinių knygų biblioteka ELVIS

Svarbi žinia negalintiems skaityti knygų: rinkitės ELVIS. Pasigarsink knygą!

Kas yra ELVIS?

ELVIS (Elektroninių Leidinių Valdymo Informacinė Sistema) – tai virtuali biblioteka, skirta žmonėms, negalintiems skaityti įprasto spausdinto teksto. ELVIS fonduose saugoma daugiau kaip15 tūkstančių populiarių įgarsintų knygų ir žurnalų, skaitmeninių knygų ir elektroninių Brailio leidinių, filmų su garsiniu vaizdavimu ir garso spektaklių. Tarp įgarsintų knygų rasite naujausias knygas lietuvių kalba, literatūrą vaikams, grožinius ir dalykinius leidinius, klasikinę ir modernią kūrybą, noveles, biografijas, poeziją bei įvairiausius kitus žanrus. Virtualią biblioteką ELVIS sukūrė ir administruoja Lietuvos audiosensorinė biblioteka (LAB).

Kas gali naudotis ELVIS?

• žmonės, kurių rega silpna dėl amžiaus, ligos ar negalios ir dėl to sudėtinga skaityti spaudinius (žurnalus, knygas)
  • vaikai, turintys mokymosi ar raidos sutrikimų, dėl kurių negali skaityti įprastai
  • vaikai ir suaugusieji, turintys skaitymo sutrikimą (disleksiją)
  • žmonės, kurie dėl fizinės negalios ar ligos negali laikyti knygos rankose, perversti puslapių, sėdėti
  • žmonės, turintys intelekto negalią ar patiriantys suvokimo sunkumų
  • ir visi kiti, kurių galbūt nepaminėjome – kreipkitės į ELVIS, jei sunku skaityti įprastą spausdintą tekstą. Ieškosime sprendimo!

Nedelsdami registruokitės patys ar registruokite artimą žmogų (tėvus, senelius, vaikus, turinčius disleksiją ar kitų skaitymo, mokymosi ar raidos sutrikimų) virtualioje bibliotekoje ELVIS (elvislab.lt)

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka, siekdama užtikrinti kuo geresnes paslaugas savo skaitytojams, dirba su virtualia biblioteka ELVIS. Kauno rajone jau 16 bibliotekų gali pasiūlyti Jums tūkstančius garsinių knygų:

Jei reikia pagalbos ar turite klausimų, kreipkitės į Kauno rajono bibliotekos, kurioje lankotės, bibliotekininką.

Arba susisiekite tiesiogiai su ELVIS:

Svetainė: elvislab.lt
Tel. +370 667 80 541
El. p. info@elvislab.lt

______________________________________________________

PAVYZDYS, kokios gydytojo arba optometrininko pažymos Jums reikėtų, kad taptumėte ELVIS bibliotekos skaitytoju: