Biblioteka vis gražesnė

Vasario ir kovo mėnesiais bibliotekos III aukšte, Parodų salėje, buvo eksponuojama tarpdisciplininio menininko Tomo Lagūnavičiaus kūrybos paroda „Vaizdas nesvarbu: svarbu, kokia kaina!“ Pristatydamas šią parodą, provokuoti kritinį mąstymą ir diskusijas mėgstantis kūrėjas skaitė pranešimą tema „Šiuolaikinio meno rinka ir tendencijos“. Tuomet užvirusią karštą diskusiją iki šiol prisimename su tyliu džiugesiu: gera matyti, kaip šiuolaikinis menas ir menininkas nepalieka abejingų, skatina kalbėtis, mąstyti, reaguoti atvirai, natūraliai, spontaniškai, kelti klausimus ir, svarbiausia, moko nebijoti leistis į unikalaus savo kelio, savos meninės ir intelektualinės kalbos paieškas.

Ir dar vienas dalykas iš to renginio labai džiugina: tądien autorius paskelbė vieną iš eksponatų dovanojantis bibliotekai. Ačiū visiems, kurie padėjote rinktis, kurie dėmesingai apžiūrinėjote parodą ir balsavote už patį tinkamiausią bibliotekos erdvėms kūrinį. Susumavus balsus išrinktas kūrinys jau papuošė naująją Meno ir muzikos erdvę, įrengtą bibliotekos II aukšte.

„Jaučiuosi pakiliai matydama, kad Muzikos ir meno erdvė tapo dar patrauklesnė, kai pakabinome čia tokį puikų, tokį originalų menininko T. Lagūnavičiaus darbą. Noriu nuoširdžiai padėkoti kūrinio autoriui skaitytojų, darbuotojų ir savo vardu“, – mintimis dalijosi Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Irena Viktorija Stančiauskienė.

Tad norime pakviesti Jus apžiūrėti atnaujintą Meno ir muzikos erdvę bibliotekos II aukšte, tarp Suaugusiųjų abonemento ir Periodinių leidinių skaityklos. Mielai padėsime Jums išsirinkti muziką, derančią prie aplinkos ir Jūsų nuotaikos.