Menininkės Rodicos Morari tapybos darbų paroda „Mano sielos spalvos“

Aš, Rodica Morari gimiau 1990 metais Moldavijos respublikoje. Šiuo metu gyvenu Lietuvoje, Kačerginės miestelyje. Nuo mažens mane domino įvairios meno kryptys, todėl įkalbėjau tėvelius leisti mane į meno mokyklą. Taip ir prasidėjo mano, kaip meno žmogaus, kelias. Tačiau šiuo žingsniu aš neapsiribojau ir įstojau mokytis į Kišiniovo J. Kriángė universitetą, meno ir dizaino fakultetą, nes norėjau tobulinti žinias. Baigusi mokslus, pradėjau save realizuoti įvairiose meno kryptyse: piešti abstrakcijas, peizažus, portretus, išbandžiau papjė mašė techniką kurdama lėles ir interjero detales, tai dar labiau įkvėpė mane tobulėti meno srityje.

Menas ir kūryba man sukelia daug emocijų, tai mano pasaulis, mano žvilgsnis į gyvenimo prasmę, visa tai liejasi iš mano vidaus, iš širdies. Šia dovana dalijuosi su vaikais, jaunimu, mokydama juos piešti ir pasijausti dailininkais. Lietuva mane labai sužavėjo nepakartojama gamta, miškais, ežerais, upėmis ir žmonėmis. Tad šį emocinį peną aš išlieju baltoje drobėje.

Mano kūriniai jau puikuojasi daugybės žmonių namuose Europoje – Anglijoje, Vokietijoje, Rumunijoje, Italijoje, taip pat ir JAV.

Aktyviai dalyvauju įvairiuose renginiuose, rengiu edukacijas ir parodas.

1. Kolektyvinė paroda „Kačerginė tapytojų drobėse“, 2021, Kačerginė;
2. Vedžiau plenerą „Piešiame Nemuną“, 2022, Kačerginė;
3. Paroda „Rudens spalvos“, Vilkijos miesto biblioteka, 2022, Vilkija;
4. Paroda „Aukščiau žvaigždžių“, 2022, Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras, Kačerginė;
5. Paroda „Aukščiau žvaigždžių“, 2022, Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros švietimo ir sporto skyrius, Kaunas;
6. Paroda „Miškas spalvų paletėje“, Akademijos bendruomenės centras, „Lokali“, Akademija;
7. Paroda „Aukščiau žvaigždžių“, 2023, Kauno apskrities viešoji biblioteka, Kaunas;
8. Paroda „Beieškant savęs“, 2023, Senoji Zapyškio bažnyčia, Zapyškis;
9. Paroda „Aukščiau žvaigždžių“, 2023, Tautinių bendrijų namai, Vilnius;
10. Kolektyvinis pleneras „Atrasta ir neatrasta Kačerginė“, 2023, Kačerginė.

Informacija užsakymams:
INSTAGRAM morari75