KNYGOS FESTIVALIS

Kviečiame Jus į KNYGOS FESTIVALĮ – didžiausią knygų šventę Kauno rajone! Gausi ir įdomi literatūrinė programa, nenuspėjami ir atviri pašnekesiai su Kauno rajono rašytojais, edukacinės, pramoginės bei interaktyvios veiklos vyks visą dieną. Šventę užbaigs dainininkės Vaidos Genytės, aktorės Sandros Daukšaitės ir pianistės Gražinos Zalatorienės literatūrinė-muzikinė programa „Muzikos ir poezijos keliais“.

Renginį organizuoja Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos proga. Kasmet gegužės 7-ąją minima ši diena primena rusų carinės valdžios represijas, kuriomis buvo varžomi kiekvienos tautos brandumą liudijantys ženklai – kalba, knygų leidyba, spauda, laisvas žodis. „Todėl bibliotekos renginio KNYGOS FESTIVALIS programoje labiausiai akcentuojame su knyga, skaitymu susijusias veiklas. Svarbiausias tikslas – plačiąją visuomenę artimiau supažindinti su mūsų krašto rašytojais. Garsios knygų autorės Aldonos Ruseckaitės moderuojamuose pašnekesiuose dalyvaus gražus būrys iškilių Kauno rajono autorių, taip pat bus prisiminti bei paminėti ir tie, kurie jau iškeliavo Anapilin, bet jų paliktas pėdsakas – itin ženkliai įsispaudęs į regiono ir visos tautos literatūrinę bei tautinę sąmonę“, – teigia Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Irena Viktorija Stančiauskienė.

Gegužės 11-ąją Jūsų laukia visos dienos įtraukiantis kultūrinis nuotykis. Švęskime Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną drauge