MIRKT mokymai suaugusiesiems

Balandžio 22–23 d. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko Medijų ir informacinio raštingumo ugdymo bibliotekose programos (MIRKT) mokymai suaugusiesiems.

Dalyviai gavo žinių, kaip efektyviai naudotis šiuolaikinėmis skaitmeninėmis technologijomis kasdienėje ir profesinėje veikloje.

Nuo 2025 m. kovo 1 d. Lietuvoje planuojama atsisakyti iki šiol galiojusio telefonų numerių pirmojo skaitmens – prefikso 8. Pakeisti visus telefono adresų knygos kontaktų numerius, prasidedančius 8, gali tapti dideliu iššūkiu. Laimei, atėję į mokymus dalyviai gavo išsamią informaciją, kaip tai galima padaryti lengviau, ir kartu su mokymų lektore jau pasikeitė savo telefonų numerius.

Taip pat nagrinėjome temas:
kokios e. parašo galimybės jungiantis prie e. valdžios vartų;
naudojimo el. bankininkyste niuansai;
kaip naudotis e. sveikatos portalu ir įvairių valstybės institucijų teikiamomis elektroninėmis paslaugomis;
kaip pateikti pajamų deklaraciją ir kas privalo ją pildyti;
kada bus galima atgauti GPM permoką.

Turite kitokių arba panašių klausimų? Kyla neaiškumų? Trikdo informacijos gausa internete ir nerimaujate, kaip atsirinkti teisingą? Norite gyventi patogiau ir didžiąją dalį reikalų tvarkyti virtualiai, neiškeldami kojos iš namų ar kitos komforto zonos?

Laukiame Jūsų kituose Medijų ir informacinio raštingumo mokymuose mūsų bibliotekoje! Jie suplanuoti gegužės pabaigoje, sekite bibliotekos informaciją.