IT diena bibliotekoje

IT diena bibliotekoje – tai trys valandos edukacijų, į kurias galite registruotis ne klasėmis, o individualiai. Kiekvieno laukiame, nepriklausomai nuo amžiaus ir gebėjimų IT srityje.

Veiklos vyksta patogiu laiku, po pamokų: 14.00–16.45 val.

IT diena vyksta reguliariai kiekvieno mėnesio paskutinį trečiadienį, tad tiksliai žinote būsimo susitikimo laiką ir galite sklandžiai susiplanuoti.

Balandžio 24-ąją edukatorė Kristina mokė vaikus dirbti „Canva“ programa, kuri yra puikus įrankis tiek dizaino naujokams, tiek patyrusiems vartotojams. Kadangi Motinos diena – jau visai netrukus, vaikai kūrė sveikinimus savo mylimoms mamoms. O Šarūnas sumaniai vadovavo techninės kūrybos procesams.

Dalijamės keliomis akimirkomis iš šiandienių IT dienos veiklų ir sakome: iki pasimatymo gegužės 29 d., paskutinį mėnesio trečiadienį.