Bibliotekos skaitytojų klubas

Bibliotekos skaitytojų klubas

„Kartais vakare, baigusi dienos rūpesčių maratoną, prieš nugrimzdama į miegą, pagalvoju: kaip gerai būtų dar paskaityti, bet neturiu jėgų”, – pasakojo Ieva. Bibliotekoje ji lankosi retsykiais, nereguliariai, vis žadėdama sau daugiau skaityti ir vis atidėliodama pažadų įgyvendinimą.
 
Kas sutrukdo siekti tikslo? „Dažniausiai – motyvacijos stoka“, – atsidūsta Ieva. Jeigu jaučiatės panašiai, biblioteka nori Jums padėti! Skaityti drauge ir dalytis patirtimis – geriausias motyvacijos generatorius, garantuojame. Tad ateikite į naujai buriamą skaitytojų klubą, Garliavos bibliotekoje pradėsiantį veiklą jau netrukus – vasario mėnesį.  
 
Kodėl verta prisijungti ir ką čia rasite?  
▬ Svarbiausia – ne perskaitytų knygų skaičius ar išmintingų citatų ilgis, o nuoširdumas, bendravimas, šilta bičiulystė prie puodelio arbatos, šiugždant knygų puslapiams.
▬ Skubančių žmonių skubančiame pasaulyje valandėlė su knyga yra tapusi prabangos dalyku. Bet investavę į save – niekada nesigailėsite!
▬ Bibliotekos skaitytojų klubo dalyviams nėra jokių nario mokesčių. Siūlydami Jums investuoti į save, turime omenyje: įdėkite pastangų, kad susikurtumėte kokybišką laisvalaikį. Nes valandėlė ramybės su knyga ir jaukus, bičiuliškas perskaitytų tekstų aptarimas teikia didžiulę dvasinę naudą, neutralizuoja vidines įtampas, stiprina psichologinį atsparumą išorinėms grėsmėms ir informacinio triukšmo chaosui.
 
Knygų užburtos
 
Labiausiai nekantrauja klubo sumanytojos ir organizatorės – vyr. bibliotekininkės Edita Birgiolienė ir Živilė Žukauskienė. „Būsimas skaitytojų klubas dar be pavadinimo, tad turite galimybę dalyvauti jo kūrybos procese nuo pradžių pradžios! Laukiame kiekvieno, kuriam įdomu pasidalyti nuomone, susipažinti su įdomiais žmonėmis, o galbūt netgi atrasti knygą, kuri pakeis Jūsų gyvenimą“, – entuziazmu dalijasi Živilė. „Planuojame matytis kartą per mėnesį, bet skaitymo tempą lanksčiai derinsime prie galimybių“, – kaip visuomet diplomatiška išlieka Edita.
 
Vadinasi, vienintelis dalykas, ką reikia turėti norint prisijungti, – meilė knygoms. Kaip manote, gal tai kaip tik apie Jus?
 
Ką daryti?
Rašykite [email protected] ir elektroniniu paštu gaukite informaciją apie artimiausią numatomą klubo susitikimą.

Įvykę klubo susitikimai:

2024-02-28

2024-03-27

2024-04-24

2024-05-29

2024-06-26