Skaitymo iššūkis „Vasara su knyga“

„Vasara su knyga“ tęsiasi! Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka kviečia aktyviai dalyvauti akcijoje ir rekomenduoja dar vieną knygų penketuką, puikiai tiksiantį skaitymo iššūkio užduotims įvykdyti. Jūsų dėmesiui – Ramučių bibliotekos vyr. bibliotekininkės Vidos rekomendacijos:

1) KNYGA, KURIOS PAVADINIME YRA VIETOVARDIS:
Janet Skeslien Charles „Biblioteka Paryžiuje“– tai knyga, paremta tikra Antrojo pasaulinio karo istorija apie narsius Paryžiaus amerikiečių bibliotekos darbuotojus. Ji pasakoja apie meilę, draugystę, šeimą ir ypatingą literatūros galią.

2) EKRANIZUOTA KNYGA:
M. L. Stedman „Švyturys tarp dviejų vandenynų“ – tai gražus ir sukrečiantis pasakojimas apie gėrį ir blogį, teisingus ir klaidingus sprendimus, kuriuos vieną nuo kito atskirti kartais būna neįmanoma. Mane sužavėjo knygos veikėjai – nepaprastai tikroviški ir žmogiški. Juos pamilsti ir bandai suprasti net ir tada, kai jie lemtingai suklysta.

3) FANTASTINĖ KNYGA:
J. R. R. Tolkieno „Žiedų valdovo“ I dalis „Žiedo brolija“ – tai nepamirštama kelionė po nuostabų Viduržemio pasaulį, išsiskiriantį unikalia istorija, mitologija ir geografija, galimybė susipažinti su hobitais, elfais, nykštukais, orkais ir kitomis pasakiškomis būtybėmis.

4) NEGROŽINĖ KNYGA:
Selemono Paltanavičiaus „Atradimai gamtoje“ skirta visiems, mėgstantiems laisvalaikį gamtoje, norintiems joje ne tik pabūti, bet ir daugiau pamatyti, patirti, atrasti.

5) KNYGA APIE LAISVĘ:
Luca di Fulvio „Laisvės dukros“ – tai jausmingas istorinis romanas, kuriame sodriais atspalviais perteikiama XX a. į Buenos Aires laimės ieškoti atvykusių emigrantų gyvenimo drama.