O.K. dailės klubas

„Tapyba yra kito pasaulio atspindžių žaismas ir mes mokomės jį perprasti.“ 
Olegas Karavajevas

2001 metais Garliaviečių klubo narių iniciatyva buvo įsteigta Olego Karavajevo dailės studija. Jos vadovas, dailininkas Olegas Karavajevas (1946–2021) anuomet kukliai įvardijo veiklos tikslą: „Kad būtų žmonių, su kuriais galima pakalbėti apie meną...“

Olego Karavajevo dailės studijoje, šiandien jau vadinamoje klubu, kiekvieną šeštadienį renkasi skirtingų profesijų žmonės: pedagogai, inžinieriai, medikai, bibliotekininkai, muziejininkai, verslininkai ir moksleiviai. Juos visus vienija meilė tapybai ir noras išbandyti savo jėgas. Klubo senbuviai padeda naujokams, pasidalija profesionaliojo meno paslaptimis. Kiekvienas turi galimybę išbandyti savo kūrybines galias ir išlaisvinti kūrybiškumą.

Klubo narių darbai eksponuojami Kauno rajono ir Lietuvos miestų kultūros centruose, bibliotekose. Jų parodų surengta Suomijoje, Vokietijoje, Lietuvos Respublikos Seime, Druskininkuose, M. K. Čiurlionio muziejuje ir kitur.

Kviečiame prisijungti visus, norinčius tapyti, nepriklausomai nuo amžiaus, profesijos, gebėjimų ar tautybės. Šiuo metu klubo veiklose dalyvauja ir ukrainiečių.

Amžius 
Nesvarbu

Trukmė
4 val. 
Kiekvieną šeštadienį 11.00–15.00 val.

Nauda
Supažindinama su tapybos meno pagrindais, suteikiama bazinių žinių
Galimybė išbandyti tapybą kaip saviraišką ir ugdyti kūrybiškumą, vaizduotę
Terapinio meno poveikio patirtis, atsipalaidavimas ir pabuvimas su bendraminčiais, dalijimasis kūrybos džiaugsmais ir siekiais

Registracija
Vilija Pangonienė 8 699 39537