Omid Scobie, Carolyn Durand „Laisvės paieškos. Harry ir Meghan: šiuolaikinės karališkosios poros istorija“

Kassavaitinės virtualaus skaitytojų klubo „[ne]skaitei?“ rekomendacijos jau laukėte? Siurprizas: šiandien ji žėri karališku spindesiu. Bibliotekos lankytoja originaliu ir retu vardu – ponia Benigna – rekomenduoja Omido Scobie ir Carolyn Durand knygą „Laisvės paieškos. Harry ir Meghan: šiuolaikinės karališkosios poros istorija“.

***

Įdomu buvo susipažinti su šia pora, pakeitusia monarchijos istoriją, kai į karališkąją šeimą atėjo nekilmingo kraujo Meghan. Knygoje išsamiai aprašomi sunkumai, su kuriais susidūrė Sasekso hercogas ir hercogienė, panorę nepaklusti šimtmečius galiojusioms monarchų gyvenimo taisyklėms. Detaliai pristatoma kilmingųjų kasdienybė ir kylantys iššūkiai. Tad tiems, kurie domisi monarchija, perskaityti verta!

***

Ačiū Benignai už rekomendaciją!

Norite rekomenduoti knygą kitiems skaitytojams? Siųskite savo rekomendaciją ir nuotrauką el. paštu
a . b a r t u l e @ k r s v b i b l i o t e k a . l t