Mona Golabek, Lee Cohen „Pianistė iš Vienos“

Virtualiame skaitytojų klube „[ne]skaitei?“ šią savaitę knygą rekomenduoja Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos padalinio – Linksmakalnio bibliotekos – lankytoja.

***

Esu Linksmakalnio bibliotekos skaitytoja Silvija, mokausi Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjuje. Mėgstu skaityti knygas, o viena iš labiausiai man patikusių knygų yra Monos Golabek ir Lee Cohen „Pianistė iš Vienos“. Tai emociškai paveiki, tikrais Antrojo pasaulinio karo išgyvenimais paremta mergaitės istorija. Knygoje liudijama stiprios merginos drąsa nepasiduoti negandoms. Be to, čia itin subtiliai atskleidžiama, kaip muzika padėjo ištverti sunkius gyvenimo išbandymus. Rekomenduoju šitą knygą perskaityti mėgstantiems jautrias ir gražias istorijas, ypač kiekvienam, kuris neabejingas muzikai.

***

Ačiū Silvijai už rekomendaciją!

Norite rekomenduoti knygą kitiems skaitytojams? Siųskite savo rekomendaciją ir nuotrauką el. paštu
a . b a r t u l e @ k r s v b i b l i o t e k a . l t