Matthew Perry „Draugai, meilė ir tas didelis baisus dalykas“

Sykį virtualiame skaitytojų klube „[ne]skaitei?“ jau pasisvečiavusi Laura – nuolatinė mūsų bibliotekos lankytoja ir knygų apžvalgų paskyros socialiniame tinkle „Instagram“ autorė – sugrįžta su nauja rekomendacija. Atvira ir provokuojanti Matthew Perry knyga „Draugai, meilė ir tas didelis baisus dalykas“ (2023) – Lauros suskaityta ir Jums rekomenduojama.

***

Iš karto reikia prisipažinti, kad nesu serialo „Draugai” gerbėja, todėl galėjau nešališkai skaityti Matthew Perry atsiminimus. Knyga be galo aktualia tema – apie gyvenimą su priklausomybe ir bandymus pasveikti. Be pagražinimų pateikiama istorija, sodriai užpilta jausmais ir autoriaus išgyvenimais – nesuvaidinto gyvenimo su priklausomybe iliustracija. Šią knygą galima skaityti kaip atsiminimus, kaip žymaus žmogaus turinčio viską (iš materialinės pusės) paveikslą arba tiesiog kaip istoriją, koks gali būti gyvenimas, kai esi apimtas „to baisaus didelio dalyko“.
Man ši knyga yra apie viltį ir tikėjimą, kad gali būti kitaip. Niekada nereikia pasiduoti ir kaip svarbu turėti kažką šalia, kad sunkiomis akimirkomis būtų, į ką atsiremti. „Tamsoje yra ir šviesos spindulėlis. Visuomet būna, reikia tik atidžiai paieškoti.“ Literatūros aktualiomis temomis nebus per daug. Skaitykit!
***
Ačiū Laurai už rekomendaciją! Daugiau Lauros įžvalgų apie Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje Jūsų laukiančias (ir ne tik) knygas – socialiniame tinkle „Instagram“, paskyroje @suskaityta.
Norite rekomenduoti knygą kitiems skaitytojams? Siųskite savo rekomendaciją ir nuotrauką el. paštu
a . b a r t u l e @ k r s v b i b l i o t e k a . l t
Daugiau rekomendacijų rasite paspaudę grotažymę:
arba apsilankę bibliotekos svetainėje: