Donato Carrisi knygų serija

Donato Carrisi knygų serija
Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, Komplektavimo skyriuje, dirbanti Viktorija skaito labai daug. Žinoma, toks įgūdis praverčia darbe – šiuolaikinės literatūros aktualijų išmanymas yra svarbus dėmuo darbo kasdienybėje, mat Komplektavimo skyrius atsakingas už tai, kokios knygos užsakomos bibliotekai, o dar paprasčiau tariant – už visą gausą ir įvairovę leidinių, kuriuos atėję randate bibliotekos lentynose. Daug skaitantis žmogus ilgainiui išsiugdo savitą skonį. Viktorijos literatūrinė aistra – detektyvai ir psichologiniai trileriai. Kokius kūrinius ji laiko šių žanrų etalonu? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte.
 
***
 
Unikali, intelektuali, provokuojančius klausimus kelianti ir dėmesį kaustanti italų rašytojo Donato Carrisi knygų serija, kurią sudaro: „Blogio šnabždesys“, „Blogio teorija“, „Blogio labirintas“ ir „Blogio žaidimas“, man paliko itin ryškų įspūdį. Šiuos trilerius galiu drąsiai rekomenduoti visiems aštresnių skaitymo pojūčių gerbėjams, nes tai aukščiausio lygio proto šiurpinimo literatūriniai perliukai.
 
Knygose susipina geniali manipuliacija, kraują stingdanti įtampa, nerimastinga, baugi atmosfera ir nuolatinė pagrindinių veikėjų – pareigūnės Milos Vaskez bei specialiojo agento Saimono Berišo – kova su juos supančia tamsa. Kiekviena autoriaus istorija panardina į tamsiausias blogio gelmes bei juodžiausius minčių užkaborius, kuriuos gali slėpti žmogaus protas.
 
Detektyvinių romanų serijoje nagrinėjami gilūs ir susimąstyti verčiantys klausimai: amžina gėrio ir blogio kova, šviesos ir tamsos priešprieša. Bandoma rasti atsakymą į ramybės neduodantį klausimą: kaip ir kodėl žmonėse užgimsta blogis? Finalinėje dalyje „Blogio žaidimas“ paliečiama ir šiuolaikinių technologijų tema – kaip šios gali būti pasitelkiamos makabriškiems tikslams įgyvendinti, o virtualios realybės žaidimas – virsti gąsdinančia tikrove.
 
Skamba šiek tiek baugokai, bet tuo pačiu ir labai intriguojančiai, ar ne? Būtent tokios istorijos leidžia atitrūkti nuo kasdienės rutinos, pakursto vaizduotę, įsuka į įvykių sūkurį ir priverčia pramankštinti smegenis bandant įminti vis naują galvosūkį.
 
Tad rekomenduoju nepabijoti ir leistis į intelektualią ir neeilinę „Blogio“ gelmių nagrinėjimo kelionę kartu su Donato Carrisi trileriais.