Bill Bryson „Kūnas“

Bill Bryson „Kūnas“
Kone kasdien garsinių knygų klausanti ponia Nijolė iš Sitkūnų (Sitkūnų biblioteka) visiems nori rekomenduoti Billo Brysono knygą „Kūnas“. Šią knygą rasite mūsų bibliotekoje Garliavoje. O virtualios nemokamos garsinių knygų bibliotekos „Elvis“ naudotojams yra prieinama garsinė knygos versija.
 
(Kaip tapti virtualios nemokamos garsinių knygų bibliotekos „Elvis“ naudotoju? Skaitykite ČIA.
 
***
 
Bilas Brysonas tyrinėja žmogaus kūną kaip nepažįstamą žemyną. Jo knyga įtraukia lyg kelionė po neatrastus kraštus. Autorius smulkiai apibūdina kiekvieną kūno dalį, kiekvieną organą ir jo funkcijas, netgi tokius ne itin gerai mokslininkams pažįstamus procesus kaip organizmo savigyda ir smegenų funkcionavimo ypatumai. Faktai pateikiami ne sausai ir moksliškai, o vaizdingai ir įsimenamai. Išklausiusi šią knygą ilgų pasivaikščiojimų metu, ne tik gerai praleidau laiką, bet ir gavau daug naujų žinių, potyrių. Nė kiek neabejoju, kad naudingą ir įtraukiantį pasakojimą norėsis dar kartą išklausyti.
 
***
 
Ačiū Nijolei už rekomendaciją!
 
Norite rekomenduoti knygą kitiems skaitytojams? Siųskite savo rekomendaciją ir nuotrauką el. paštu a . b a r t u l e @ k r s v b i b l i o t e k a . l t