Aldona Ruseckaitė „EMMI: Vinco Mykolaičio-Putino gyvenimo moterys“

Šią savaitę virtualiame skaitytojų klube „[ne]skaitei?“ knygą rekomenduoja Ringaudų bibliotekos skaitytojų klubo „Pažinkime vienas kitą per knygą“ dalyvė Liuda Statkevičienė. Aktyvi skaitytoja kviečia atsiversti Aldonos Ruseckaitės knygą „EMMI: Vinco Mykolaičio-Putino gyvenimo moterys“.

***

Ar skaitoma knyga gali pasukti laiką atgal? Gali! Daugiau negu prieš 60 metų taku kiekvieną rytą ir popietę praeidami pro šį namą matydavau senyvą žmogų su akiniais, bet neatkreipdavau didelio dėmesio. Žinojau, kad jis rašytojas. Šis žmogus buvo ne kas kitas, o pats Vincas Mykolaitis-Putinas! Bibliotekoje man į rankas pateko Aldonos Ruseckaitės „EMMI: Vinco Mykolaičio-Putino gyvenimo moterys“ ir mintimis grįžau laiku toli į praeitį. Daugiau žinojau apie romaną „Altorių šešėly“, bet apie poezijos rašymą – ne. Įdomiausia skaitant knygą buvo geriau pažinti Vincą Mykolaitį-Putiną kaip asmenybę, sužinoti daugiau apie rašytojo gyvenimą ir keturių moterų vaidmenį jame. Neapsakomai įdomi knyga, atskleidžianti gausybę nežinomų asmeninio gyvenimo faktų . Skaitykite – tikrai labai sudomins!

***

Ačiū Liudai už rekomendaciją! Ir primename, jog Aldona Ruseckaitė lankėsi Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir pati pristatė šią knygą. Norite pažiūrėti renginio vaizdo įrašą? Mielai prašome: https://www.youtube.com/watch?v=V3nqGSKRdio&t=15s

Norite rekomenduoti knygą kitiems skaitytojams? Siųskite savo rekomendaciją ir nuotrauką el. paštu  a . b a r t u l e @ k r s v b i b l i o t e k a . l t