Garliavos įkūrimo 200-mečiui Garliavoje

Garliavos įkūrimo 200-mečiui Garliavoje

Koplytstulpis, pastatytas 2009 m., minint Garliavos 200 metų sukaktį. Šis tautodailės kūrinys įprasmina miestelio istoriją, kultūrinį paveldą ir bendruomenės tapatybę.
Koplytstulpio atidarymo ceremonijoje dalyvavo Garliavos seniūnė Rasa Raimonda Grigienė ir kūrinio autorius, žinomas tautodailininkas Adolfas Teresius.
Koplytstulpis tapo reikšmingu jubiliejaus akcentu bei Garliavos istorijos ir tradicijų simboliu, primenančiu miestelio kelią per du šimtmečius ir jo žmonių puoselėjamas vertybes.

Nuotr.:
Virginijos Tamašauskienės