Žaidimų popietė bibliotekoje: „Sukčių voratinklis“

Kiekvienos savaitės ketvirtadienį nuo 13.00 val. renkamės Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos I aukšte, Vaikų centre, žaisti stalo žaidimų.

Šiose stalo žaidimų popietėse laukiami visi – suaugusieji ir vaikai, komandinių ir individualių žaidimų mėgėjai, loginių ir azartinių žaidimų fanai.

Šiandien pristatome naujieną: žaidimą „Sukčių voratinklis. Išmok apsaugoti savo pinigus ir asmens duomenis“, kurį bibliotekai padovanojo Lietuvos bankas. Lietuvos bankas.

Strateginiame stalo žaidime pateikiamos skirtingos sukčiavimo istorijos, kuriose yra užkoduotas atsparumo sukčiavimui įgūdžių lavinimas. Žaidėjai gauna edukacinės informacijos bei patarimų, kaip neužkibti ant sukčių kabliuko, kokių sukčiavimo atvejų pasitaiko, ką daryti, jei vis dėlto pakliūvama į sukčių pinkles.

Žaidimas rekomenduojamas 2–6 žaidėjams, ne jaunesniems nei 12 metų.

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka gavo dovanų 7 žaidimo egzempliorius, tad finansinį raštingumą ugdantį „Sukčių voratinklį“ kviečiame išmėginti ne tik Garliavoje, bet ir šiuose bibliotekos padaliniuose: