Vasara, piratai ir biblioteka

Vasarą norime judėti ir džiaugtis gyvenimu, tiesa? O jeigu dar galime suderinti fizinį ir protinį aktyvumą, – ar begali būti geriau? Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje Jonučių progimnazijos antrokai (beveik trečiokai... Mokytoja Aušra Juškienė) dalyvavo orientacinėse varžybose „Piratų lobio medžioklė“. Teko išspręsti ne vieną galvosūkį, palakstyti ne tik bibliotekos kieme, bet ir Vaikų centre, pavartyti gausybę knygų vandenynų tema. Smagu, nes visi vaikai užduotis įveikė ir savo lobį rado išradingai pritaikytame knygomate!

Moksleiviams pristatę Vaikų centro veiklas, akcentavome šiuo metu bibliotekos vykdomą akciją „Vasara su knyga“ ir kvietėme aktyviai dalyvauti. Vaikai skaitė susėdę čia pat, bibliotekoje, ir pilnas knygų kuprines išsinešė namo. Visi nusprendėme – skaityti mums tinka!