Užimtumo ir verslumo pradžiamokslis bibliotekoje

Rugsėjį bibliotekoje startavo naujas projektas – „Užimtumo ir verslumo pradžiamokslis bibliotekoje“, gimęs iš pastangos įsiklausyti į bendruomenės lūkesčius.

Diskutuodami su įvairių bibliotekos edukacinių, kultūrinių veiklų, būrelių lankytojais išsiaiškinome, kokios naujos paslaugos geriausiai patenkintų šiuolaikinės bendruomenės poreikius. Ir štai džiaugiamės įtraukę Garliavos seniūnijos, Garliavos apylinkių seniūnijos gyventojus į veiklas, skatinančias kūrybiškumą bei verslumą pagal pomėgius.

Kūrybinės projekto veiklos – tai profesionalios keramikės Vaivos Butkienės vedamos dirbtuvės. Kiek džiaugsmo ir kūrybinio įkvėpimo jos teikia programos dalyviams – liudija nuotraukos. Dalijamės smagiomis akimirkomis.

O ateityje projekto dalyvių laukia verslo pradžiamokslio paskaitos, kuriose bus aptariama, kaip mėgstamą veiklą galima paversti verslu, kaip įvertinti asmeninius įgūdžius ir sugebėjimus, analizuoti rinką, atlikti preliminarius finansinius skaičiavimus ir kt. Galiausiai daug dėmesio planuojame skirti projekto dalyvių savirefleksijai: eksponuosime dirbtuvėse sukurtus darbus, organizuosime diskusiją verslo pradžiamokslio temomis. Nepraleiskite naujienų.

Projekto dalyvių grupėje laisvų vietų nebėra.