Šv. Velykos ir knygos

Kaip manote, ar Velykos ir knygos yra susijusios? Galbūt nustebinsime Jus – sugalvojome net 4 gražias ir prasmingas sąsajas.

Pavasario atgimimas ir atsinaujinimas
Kaip ir pavasaris, knygos taip pat simbolizuoja pabudimą, atgimimą bei atsinaujinimą. Velykos neretą žmogų įkvepia ieškoti naujų pradžių, naujų idėjų, naujų gyvenimo perspektyvų. Knygų skaitymas gali būti puikus būdas pamatyti gyvenimą nauju žvilgsniu, įsikvėpti ir suskubti įgyvendinti savo svajones.

Šeimos ir bendravimo akimirkos
Per Velykas šeimos ir draugai buriasi draugėn! Knygos (tiek naujausių skaitinių aptarimas, tiek ir garsiniai skaitymai) gali būti puiki bendravimo tema ir forma. Skaitydami kartu su vaikais arba artimaisiais galime kurti ypatingus prisiminimus ir stiprinti šeimos ryšius.

Refleksija ir pažinimas
Per Velykas apmąstydami religines tiesas, linkstame reflektuoti savo gyvenimo vertę ir prasmę. Knygos gali padėti mums giliau pažinti save, suprasti gyvenimo iššūkius ir surasti atsakymus į klausimus.

Meninės inspiracijos
Margučių dekoras – tai ne tik kūrybiškumo išraiška, bet ir gili simbolika, paliečianti tautos meninės savimonės ir apskritai pasaulėvaizdžio šaknis. Bibliotekininkų parengta su Velykų tradicijomis susijusių knygų paroda gali tapti puikiu įkvėpimo šaltiniu dekoruojant savo šeimos margučius ir Velykų stalą, planuojant laisvalaikio formas šventinio savaitgalio metu.

Paskubėkite išsirinkti šventinio savaitgalio skaitinių: penktadienį ir šeštadienį dirbame įprastu laiku, o pirmadienį velykaujame. Taigi, pačių geriausių Jums knygų ir prasmingų, šviesių, išmintingų šv. Velykų! Nuotraukose matote šventiškai papuoštas bibliotekos erdves ir bibliotekoje veikiančio rankdarbių klubo „Susitikime kūryboje“ darbų parodą.