Spalvų šviesa bibliotekoje

Sausio 6 d. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje įvyko Vladimiro Volkovo parodos „Pasaulis spalvų šviesoje“ pristatymas. V. Volkovas – buvęs Olego Karavajevo dailės studijos ugdytinis, tačiau tapantis palyginti neseniai – nuo 2018-ųjų metų.
Pasidžiaugęs, kad visą gruodžio mėnesį bibliotekos III aukšte, Konferencijų ir Parodų salėse, buvo eksponuojami jo kūriniai, tapytojas papasakojo, kaip pradėjo kūrybinį kelią ir kokių patyrė iššūkių. Menininko žodžiais, bibliotekoje 20 metų dailės studijai neatlygintinai vadovavęs a. a. Olegas Karavajevas stipriai paveikė jo kūrybą. Šarmingas V. Volkovo pasakojimas nestokojo nei nuoširdumo, nei humoro žybsnių.
Dalijamės keliais kadrais iš renginio ir kviečiame į biblioteką. Suspėti apžiūrėti V. Volkovo darbus galite iki sausio 16 d.