Skaitytojų klubas bibliotekoje jau startavo!

Pirmajam bibliotekos skaitytojų klubo susitikimui įvykus, norisi pasidžiaugti užgimusia turiningų pokalbių perspektyva ir pakviesti prisijungti kiekvieną, kuris į pirmąjį susitikimą nespėjo, negalėjo, pamiršo ar aptingo.

Džiugu, kad padėjome pirmą plytą naujos bendruomenės statyboje. Besiburianti knygų mylėtojų grupelė kiekvieną mėnesį turės galimybę susitikti su kitais knygų mėgėjais, dalytis idėjomis, įspūdžiais, nuomonėmis. Toks dalijimasis turi daugybę naudų ir jau turbūt nujaučiate, kad nekantraujame jas visas išvardyti:

• dalyvaudami diskusijose apie knygas žmonės gali giliau suprasti skaitomus kūrinius, skirtingais žvilgsniais patyrinėti knygose nagrinėjamas temas, siužetus, personažus ir kitus literatūros elementus;

• skaitytojų klubo diskusijose žmonės gali išsakyti savo nuomonę, kritiškai mąstyti. Bendraudami, dalydamiesi požiūriais jie gerina kalbinius ir saviraiškos įgūdžius; kai kuriems net gali pavykti sušvelninti viešo kalbėjimo baimę;

• naujausių, įdomiausių, giliausią įspūdį palikusių ar tiesiog „šviežiausiai“ perskaitytų knygų aptarimai padeda plėsti skaitymo horizontus ir atrasti naujus kūrinius, kurių galbūt nė nepastebėtumėte kasdienėse paieškose;

• skaitytojų klubo dalyvių širdyse ir mintyse karaliauja du svarbiausi siekiai: skaityti ir bendrauti, o tai yra tiesus kelias į emocinį ir intelektualinį praturtėjimą. Tai ką gi, pradedam krauti turtus?

Kovo 27 d., paskutinį mėnesio trečiadienį, nauja ir energinga bibliotekos darbuotoja Živilė kviečia ateiti kiekvieną, perskaičiusį Galinos Dauguvietytės knygą „Perpetuum mobile“. Emociškai ir intelektualiai įkraunančios diskusijos prasideda 17.00 val. bibliotekos II aukšte, Periodinių leidinių skaitykloje.