Skaitymo konkursas „Kas aš toks?“

Skaitymas yra viena iš retų veiklų, kuriose darniai dera malonumas ir nauda. O skaitymo skatinimas – neabejotinai prioritetinė bibliotekų veiklos sritis. Tad gruodžio 5-ąją Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka svetingai priėmė skaitymo konkurso „Kas aš toks?“ dalyvius. Šis konkursas – Kauno rajono savivaldybės finansuojamo projekto „Atidaus skaitymo įgūdžių pradiniame ugdyme lavinimo dirbtuves taikant IKT įrankius“ dalis.

Devynios Kauno rajono ugdymo įstaigos delegavo po vieną 3 ir 4 klasės moksleivį. Vaikams suteikta puiki galimybė ugdyti labai svarbias komunikavimo ir pažinimo kompetencijas, plėsti pažinimo horizontus ir patirti skaitymo malonumą. Skaitydami ir piešdami konkurso dalyviai lavino kūrybiškumą, orientaciją, atidumą bei meninius įgūdžius.

Kol vaikai piešė, bibliotekos edukatorė Kristina Meilutė rūpinosi mokytojų užimtumu: Kauno rajono pedagogai dalyvavo kūrybinėje spalvoto smėlio tapybos edukacijoje. Vėliau jaunieji konkursantai lavino vaizduotę Kristinos vedamoje meninio taškavimo edukacijoje.

Konkurso nugalėtojai:

3 klasė

1 vieta: Rusnė P., Kauno r. Domeikavos gimnazija.

2 vieta: Tėja S., Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija.

3 vieta: Austėja Š., Kauno r. Vilkijos gimnazija.

3 vieta: Radvilė Š., Kauno r. Akademijos mokykla-darželis „Gilė“.

4 klasė

1 vieta: Kamilė P., Kauno r. Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras.

2 vieta: Kotryna J., Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija.

3 vieta: Austėja J., Kauno r. Vilkijos gimnazija.

Nuoširdžiausi sveikinimai!

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos svetainėje, virtualių parodų skiltyje, kviečiame pasigrožėti projekte dalyvaujančių Kauno rajono ir Kauno miesto mokyklų 2–4 klasių mokinių darbais, pieštais „Paint“ programėle. Vaikai piešė labiausiai patikusius personažus iš savarankiškai pasirinktų knygelių: