Skaitmeninio kūrybiškumo konkurso „Žaliasis ateities miestas“ rezultatai

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka kasmet siūlo mokiniams įvairiais būdais dalytis savo kūryba ir pomėgiais. Šiemet jaunieji bibliotekos skaitytojai buvo kviečiami dalyvauti jau tradicija tapusiame kūrybinių darbų konkurse „Minecraft“. Konkurso užduotis – žaidžiant vieną populiariausių kompiuterinių žaidimų, suprojektuoti žaliąjį ateities miestą virtualiame „Minecraft“ pasaulyje. Konkursu siekiama ugdyti moksleivių informacinių technologijų, kūrybines kompetencijas, skatinti domėjimąsi naujovėmis ir tvariais ekologiškais sprendimais.

Konkurse dalyvavę 37 Kauno rajono moksleiviai pateikė 32 įdomius ir originalius kūrybinius darbus. Nuotoliniuose kūrybinių darbų konkurso apdovanojimuose, kurie vyko lapkričio 28 d., dalyviai dalijosi įspūdžiais, įdomiausiomis kūrybos proceso akimirkomis, peržiūrėjo atrinktus laureatų ir papildomų nominantų darbus.

Džiaugiamės ir sveikiname kūrybinio konkurso „Žaliasis ateities miestas“ laimėtojus.

Pirmos amžiaus grupės (8–9 m.) laureatai

I vietą užėmė Fausta Zikutė (KRSV centrinė biblioteka)

II vietą – Titas Minelga (Saulėtekio biblioteka)

III vietą – Saulė Makauskaitė (Linksmakalnio biblioteka)

Antros amžiaus grupės (10–11 m.) laureatai

I vietą užėmė Gabija Galminaitė ir Vaidilė Zadlauskaitė (Babtų biblioteka)

II vietą – Rėjus Radžiūnas ir Aironas Trepkevičius (Babtų biblioteka)

III vietą – Vincas Zlataravičius (Lapių biblioteka)

Trečios amžiaus grupės (12–13 m.) laureatai

I vietą užėmė Eimis Juozapavičius (Kulautuvos biblioteka)

II vietą – Aleksandras Rumiancevas (Kulautuvos biblioteka)

III vietą – Estela Mieliauskaitė (Pagynės biblioteka)

Taip pat norime pasidžiaugti visais konkurso dalyviais, kurie kūrė ir išdrįso savo idėjas realizuoti žaidimo aplinkoje bei pristatyti viešai.

Parengė vyr. bibliotekininkė Vaiva Steponaitienė