Sensoriniai skaitymai džiugina vaikus

Šiandien Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų centre lankėsi lopšelio-darželio „Obelėlė“ „Žvirbliukų“ grupė su auklėtoja Dovile. Vaikams nepamirštamų įspūdžių suteikė sensoriniai skaitymai naudojant Evelinos Daciūtės parašytą ir Ingos Dagilės iliustruotą knygą „Drambliai ėjo į svečius“.

Mažieji sensorinių skaitymų dalyviai mokėsi ritmingai žingsniuoti, skaičiuoti nuo 10 iki vieno ir atgal. Vaikučiai klausėsi ne tik klausėsi nuotaikingos istorijos, bet ir patys vaidino.

Skaitymams pasibaigus, mažieji bibliotekos svečiai visai neskubėjo išeiti: smalsiai apžiūrėjo Vaikų centre esančias knygeles ir, lyg pratęsdami sensorinio pasaulio pažinimo rytmetį, pasivaikščiojo pojūčių taku.

Visus mažų kojyčių ir smalsių rankyčių savininkus kviečiame išbandyti pojūčių taką bibliotekoje! Juk žinote, kad sensorinė stimuliacija itin reikšminga sklandžiai vaiko kalbos raidai.

Susitikime bibliotekoje!