Pinigų laiškus šifravome bibliotekoje

Balandžio 25-ąją Timas Petraitis Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje pristatė antrąją savo knygą „Pinigų laiškai“.

Pinigai ir gebėjimas elgtis su jais buvo svarbi vakaro tema, bet tikrai ne vienintelė. Kalbėjome ir apie žmonių tarpusavio santykius, ir apie vaikų auginimą, ir apie žmogaus „keistumą“ kaip apie visuomenės, išorės primetamą sąvoką, ir apie savigarbos bei savivertės ugdymo būtinybę, ir, aišku, apie geras knygas, netgi filosofines. Apie įvairius taupumo modusus mėgstantis išsamiai šnekėti Timas visai netaupė ir „neskregino“ knygų rekomendacijų bei komplimentų: štai, pavyzdžiui, rekomenduodamas Morgano Houselio knygą „Pinigų psichologija“ jis pripažino: „Tikrai patariu: paskaitykit, nes šita geresnė negu mano, aš gi nuoširdžiai sakau.“ Bet „Pinigų laiškai“ irgi daug ko naudingo gali Jus išmokyti, tad kviečiame skolintis T. Petraičio knygą iš bibliotekos.
Susidomėjusioms mamoms Timas parekomendavo, ką paskaityti apie vaikų bei pinigų santykį. Ir apskritai pabrėžė knygų svarbą savo gyvenime. Autorius teigė labai daug skaitantis, apie 50 knygų per metus, ir netgi pasiryžo pats investuoti į skaitymo skatinimą. Kaip jis tai padarė? Sukūrė akciją, skatinančią žmones skaityti storas knygas, paviešino socialiniuose tinkluose, įsteigė prizus ir – valio! Bibliotekoje susirinkusiai knygas mylinčiai publikai neabejotinai padarė įspūdį.

Daug dėmesio vertų idėjų Timas Petraitis ne tik išdėsto knygoje, bet ir parodo savo gyvenimu. Pokalbis bibliotekoje pavyko labai nuoširdus, turtingas pozityvių emocijų ir dalijimosi džiaugsmo. Kiekvienas, dalyvavęs renginyje, pasijuto šiek tiek praturtėję, tiesa? Ačiū knygos autoriui ir aktyviai į diskusiją įsitraukusiems klausytojams.