Orientacinis žygis Garliavoje

Penktadienį, balandžio 26-ąją, švęsdami Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę, energingai ir smalsiai nusiteikę, nuo Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos pagrindinio įėjimo pajudėjome į orientacinį žygį „Juk viską žinau Garliavoje!“ Žygiui vadovavusi bibliotekos edukatorė Kristina Meilutė džiaugėsi pasitaikiusiais palankiais orais ir labai „faina“ susirinkusia kompanija. Kai kurie dalyviai teigė atvažiavę į žygį iš Kauno, nes labai jau norėjosi daugiau sužinoti, kas įdomaus Garliavoje. O įdomybių buvo apžvelgta daug – juk Kristinos gebėjimu įtraukiai ir įtaigiai pasakoti niekas neabejoja. „Gera nuotaika, fizinis aktyvumas, išsiilgta pavasario saulė – viskas susiklostė labai pozityviai. Džiaugiuosi, kad pajudėjom, pasivaikščiojom, įsikrovėm teigiamų emocijų, naujų žinių ir bendravimo malonumo“, – teigė edukatorė. Išties puikus būdas sujungti edukacinę ir fizinio aktyvumo naudas. Dalyvius kviečiame komentaruose pasidalyti savo užfiksuotais žygio kadrais, o kitus – sekti bibliotekos informaciją ir prisijungti prie kitų šaunių iniciatyvų.