Nauja paslauga bibliotekoje – TBA

Tarpbibliotekinis abonementas (TBA) – tai tokia bibliotekų bendradarbiavimo forma, kai viena biblioteka skolina dokumentus (knygas ir kitką) kitai bibliotekai.

Nerandate Jums reikalingos knygos mūsų bibliotekoje ar padaliniuose? Naudokitės tarpbibliotekinio abonemento paslauga (TBA)!

Kreipkitės į bibliotekos darbuotojus ir mes užsakysime Jums reikalingą knygą ar kitokį dokumentą. Pats skaitytojas knygos užsakyti per TBA negali.

• Knygų parsiuntimas Jums visiškai NEMOKAMAS!
  • Jei siunčiatės dokumento kopijas, už kopijas moka skaitytojas pagal dokumentus siunčiančios bibliotekos nurodytus kopijavimo ar skenavimo įkainius bankiniu pavedimu į dokumentus siunčiančios bibliotekos sąskaitą (mokėjimo laukelyje nurodoma paskirtis – TBA ir dokumentus siunčiančios bibliotekos pavadinimas).
  • Kauno rajono savivaldybės viešajai bibliotekai TBA paslaugas teikia regioninis TBA koordinatorius – Kauno apskrities viešoji biblioteka.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis el. paštu [email protected] arba telefonu 837551794