Misija prakalbinti knygą – įvykdyta!

Besibaigiant 2022-iesiems Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka klausė: jeigu knyga prabiltų, ką ji pasakytų? Kvietėme Kauno rajono moksleivius kuo originaliau prakalbinti knygą, kitaip tariant – paruošti patinkančios knygos pristatymą (kaip stendinį pranešimą arba elektroniniu formatu).

Gruodžio 20-ąją  įvyko konkurso „Jeigu Knyga prabiltų...“ baigiamasis virtualus renginys. Šio renginio metu pasidžiaugta, kad knygų pristatymo konkurse dalyvavo mokinių iš Babtų gimnazijos, Čekiškės P. Dovydaičio gimnazijos, Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos, Lapių pagrindinės mokyklos ir Kauno jėzuitų gimnazijos. Konkursui buvo pateikti 17 mokinių darbai. Kompetentinga komisija atrinko po du nugalėtojus abiejose kategorijose.

Sveikiname virtualių pristatymų kategorijos laureatus:

• Kauno r. Lapių pagrindinės mokyklos 7b klasės mokinę Gabiją Šurkaitę
  • Kauno r. Lapių pagrindinės mokyklos 7b klasės mokinį Kristijaną Gropą

Sveikiname stendinių pristatymų kategorijos laureatus:

• Kauno jėzuitų gimnazijos 5a klasės mokinę Luką Surblytę
  • Kauno r. Lapių pagrindinė mokyklos 7a klasės mokinę Milaną Židanavičiūtę

Dėkojame konkurso partneriui – Kauno rajono švietimo centrui – už pažymas mokytojams, o Kauno rajono savivaldybės viešajai bibliotekai – už prizus laureatams!