Menas + technologijos

Į būrelį „Menas + technologijos“ kviečiami registruotis smalsūs mokiniai, kurie svajoja tapti kūrėjais, nori lavinti kūrybiškumą ir skaitmeninius įgūdžius, sužinoti, kaip menininkai įvairiais istoriniais laikotarpiais pasitelkė naujausias technologijas savo kūryboje, išmokti naudotis vaizdo ir garso kūrimo bei redagavimo programomis, kitais moderniais kūrybos įrankiais. Mokysimės naudotis tokiomis nemokamomis programomis kaip „Canva“, „Capcut“, „Audacity“, „Tinkercad“ ir kt.

Būrelis yra nemokamas ir skirtas 5–6 klasių mokiniams. Vieno užsiėmimo trukmė 60 min.

Kviečiame registruotis [email protected]

Pirmas užsiėmimas vyks sausio 24 d. 15.00 val. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, Vaikų centre (Vytauto g. 21, Garliavoje).

Vyr. bibliotekininkė Vaiva Steponaitienė