„Knygų starto“ iniciatyva džiugina mažiausiuosius

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka ir jos Vaikų centras kviečia visus mažylius iki trejų metų ir jų tėvelius dalyvauti knygų skaitymo akcijoje „Knygų startas“.

Bibliotekos pirmajame aukšte, Vaikų centre, ieškokite specialiu „Knygų starto“ ženklu pažymėtos lentynos – joje rasite 0–3 metų vaikams rekomenduojamas skaityti knygas. Kiekvieną su mažyliu perskaitytą knygelę galėsite simboliškai pažymėti bibliotekoje esančiame plakate ir taip padėsite kartu auginti stebuklingąją pupelę – kuo daugiau knygų perskaitysite, tuo greičiau ją užauginsite.

Visus jauniausius skaitytojus kviečiame aktyviai dalyvauti!

Šiandien bibliotekoje šurmuliavę linksmieji ir smalsieji „0+“ klubo nariai labai noriai prisijungė prie „Knygų starto“ akcijos ir ženkliai paaugino stebuklingąją pupelę. Mielai užklijuotumėte ir savo lipduką? Tuomet laukiame Jūsų bibliotekoje!

„Knygų startas“ – tarptautine patirtimi paremtas ankstyvojo skaitymo skatinimo projektas, jį vykdant, naujagimiams ir jų tėveliams dovanojamas ankstyvojo skaitymo skatinimo lauknešėlis. Projekto globėja – Diana Nausėdienė. Projektą įgyvendina Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, finansavimą skiria Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.