Knygų mylėtojų klubas: „Itin jautrus asmuo“

Knygų mylėtojų klubas: „Itin jautrus asmuo“
Naujausiame susitikime Knygų mylėtojų klubas diskutavo apie universiteto profesorės psichoterapeutės Elaine N. Aron knygą „Itin jautrus asmuo: kaip gyvuoti, kai pasaulis tave stelbia“. Knygoje nagrinėjama, kokį poveikį jautrumas daro artimiems tarpusavio santykiams ir karjerai, kaip psichoterapija gali padėti itin jautriems asmenims, taip pat mokoma sutvirtinti savigarbą, atsparumą kritikai.
 
Knygų mylėtojų klubo narių nuomone, ši knyga padeda atpažinti jautrius žmones, suvokti, kokios aplinkybės tai veikia, įsisąmoninti, jog jautrumas yra daugialypė sąvoka, pirmiausia skirstytina į emocinį jautrumą ir fizinį jautrumą. Gal dėl to, kad klubas moteriškos sudėties, knyga buvo priimta per asmeninę patirtį, prisiminimų filtrą, tapo puikiu atspirties tašku ieškant savo jautrumo taškų ir identifikuojant jautrius žmones artimiausioje aplinkoje.
 
„Knygos aptarimas vienoms klubo narėms padėjo atrasti nepažintų horizontų savo viduje, o kitoms pagerino aplinkinių supratimą, praplėtė akiratį ir palengvino bendravimą“, – teigė Živilė, bibliotekos kultūrinių renginių organizatorė ir koordinatorė.
 
Paskutinį mėnesio trečiadienį, liepos 31 d., 17.00 val. kviečiame Jus apsilankyti Knygų mylėtojų klubo diskusijoje. Dalysimės įspūdžiais apie Narine Abgaryan knygą „Iš dangaus nukrito 3 obuoliai“. Tai magiškas pasakojimas apie meilę ir skausmą, kerštą ir atleidimą. Tikrai patiks vertinantiems minties gylį ir teksto grožį, tad nepraleiskite progos prisijungti!
 
Jei turite klausimų – pasikalbėkime: [email protected]