Klubo 0+ veiklos džiugina ir vaikus, ir mamas

Bibliotekoje veiklos nuolat keičiasi, tampa inovatyvesnės, pritaikomi nauji metodai ir priemonės. Vis dėlto džiugu, kad svarbiausi dalykai nekinta – lankytojų noras tyrinėti, atrasti, pažinti.

Ir šįsyk kalbame ne apie klajones literatūros pasaulyje, o apie smagų dalijimąsi realių kelionių įspūdžiais, įgytas naujas žinias ir gerai praleistą laiką jaukiai bendraujant.

Toks buvo naujausias klubo 0+ narių susitikimas. Bibliotekos dailininkė Dainora naujame interaktyviame ekrane pristatė įspūdžius kelionės, iš kurios ką tik grįžo. Egzotiškoji Šri Lanka pakerėjo daugelį. Dainoros filmuotą pasakojimą apie povandeninio pasaulio gyvenimą papildė vyr. bibliotekininkės Brigitos garsiniai skaitymai apie povandeninę kelionę.

Klubas 0+ susitinka pirmą ir trečią mėnesio ketvirtadienį, 10.30 val. Puoselėjame meilę knygai, ugdome socialinius ir komunikacinius įgūdžius, stipriname emocinę sveikatą, laviname vaizduotę ir kūrybingumą. Vieno susitikimo trukmė – apie 45 min.

Laukiamos mamos arba tėčiai su vaikučiais iki 2 metukų.

Registruokitės:
037 549 120 arba vaikai@krsvbiblioteka.lt