Gera dovanoti

Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje šiandien įvyko pirmosios mezgimo dirbtuvės – mezgėme vilnones kojines Ukrainos žmonėms. Patyrusi mezgimo meistrė dalijosi amato paslaptimis, biblioteka vaišino susirinkusiuosius arbata, o lankytojos kūrė jaukią atmosferą, įkvėptą noro daryti gerus darbus.

Jei šiose dirbtuvėse nedalyvavote, laukiame Jūsų prisijungiant sausio 26 d. 11.00 val. ir vasario 9 d. 11.00 val.

Bibliotekos II aukšte rasite specialią pintinę – kviečiame joje palikti Ukrainos kovotojams skirtas savo pačių numegztas arba nupirktas įvairių dydžių vilnones kojines. Galima aukoti ir vilnonius siūlus kojinėms megzti.

Akcijai pasibaigus, lietuvių širdžių gerumu sušildytos dovanėlės iškeliaus į karo frontą. Siūlai renkami iki vasario 6 d.