Frankofonijos ir Žemės diena

Kovo 20-oji – išties išskirtinė diena. Nes tądien minimos dvi svarbios datos: Frankofonijos diena ir Žemės diena. Bibliotekos pirmame aukšte įsikūręs Vaikų centras virte virė lyg kūrybos ir pažinimo katilas. Kokių patiekalų privirėme? Nagi štai:

▬ Bibliotekos Vaikų centro lankytojus kvietėme išbandyti edukaciją su virtualios realybės akiniais „Virtuali kelionė po Prancūziją“ Frankofonijos dienai paminėti.

▬ Naudodami bibliotekos naująjį išmanųjį interaktyvųjį ekraną, suorganizavome kūrybinę edukaciją „Prancūziškų knygų veikėjai“.

▬ Prancūzų rašytojų knygų parodoje eksponuojamas knygas raginome neštis namo ir pradėti stebuklingą kelionę po Prancūzų literatūros pasaulį.

▬ Bibliotekos edukacijoje „Žalioji diena“ svečiavosi „Tyrėjų“ grupė iš Kauno r. Mastaičių daugiafunkcio centro.