Bibliotekos direktorė – konkurso „Metų kaunietė 2023“ finalininkė

Bibliotekos direktorė  – konkurso „Metų kaunietė 2023“ finalininkė

Tarptautinės moters dienos išvakarėse, kovo 7-ąją, Kauno valstybiniame muzikiniame teatre paskelbta konkurso „Metų kaunietė 2023“ nugalėtoja. Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka džiaugiasi tarp šešių finalininkių matydama direktorę Ireną Viktoriją Stančiauskienę.

„Nuoširdžiai dėkoju kiekvienam, balsavusiam už mane. Šie balsai ne tik parodė asmeninį dėmesį. Dar svarbiau: jie liudija, jog Kauno krašto moterų darbai yra matomi, pripažįstami kaip reikšmingi ir vertingi. Visiems, kurie mane palaikė šiame konkurse, neabejoju, prioritetas yra skaitanti, išsilavinusi visuomenė, kurianti saugią, taikią, klestinčią Lietuvos ateitį. Viliuosi, jog viešinamos bibliotekų veiklos, jų plati aprėptis, gylis ir įvairovė įkvėps jaunąją kartą puoselėti bibliotekininkystės tradicijas ir kelti jai naujus, įkvepiančius tikslus, o žmones – kuo daugiau skaityti ir lankytis mūsų renginiuose“, – šypsodamasi mintimis dalijosi I. V. Stančiauskienė.

Visos finalo dalyvės buvo apdovanotos stiklo menininko sukurtomis „Metų kaunietės“ statulėlėmis, puokštėmis, prizais. Išsamiau skaitykite čia

Regimanto Zakšensko, Justinos Lasauskaitės, Edgaro Cickevičiaus, Aurimo Barkausko nuotr.