Bibliotekoje – nauji vėjai

Įmonės Hexomeda direktorius Vaidas Baranauskas Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojams vedė mokymus „Techninės ir programinės įrangos įveiklinimas neformaliojo vaikų švietimo užsiėmimuose“. Pristatytos interaktyvios priemonės, pagamintos bibliotekos projektui „Atver[s]k“, kuris visai netrukus bus pradėtas įgyvendinti.

Priemonės, skirtos sensoriniams skaitymams, pagamintos pagal atrinktas knygas, atliepiančias projekto temą – „Gelmių paslaptys“ .

Konstruojamos figūros įkūnija knygų personažus (Kempiniukas, jūrų arkliukas, aštuonkojis). Interaktyvūs kelių lygių literatūriniai-loginiai žaidimai skatina tvarumą, gamtos tausojimą, jie pritaikyti interaktyviam ekranui, be to, juos galima žaisti naudojant judriuosius kilimėlius ir virtualios realybės akinius. Akiniai naudojami kartu su asmeniniu mobiliuoju telefonu: įdėjęs mobilųjį telefoną į akinius, vartotojas gali matyti jam pateiktą vaizdą 3D formatu.

Štai tokių inovatyvių veiklų netrukus pasiūlysime Jums bibliotekoje. Sekite informaciją ir išbandykite pirmieji!