Balandžio 2-ji – pasaulinė autizmo supratimo diena

Balandžio 2-ąją visame pasaulyje minima Pasaulinė autizmo supratimo diena. Kaip sukurti pasaulį, kuriame gyventi būtų gera kiekvienam? Raktas į tokią realybę – tolerancija kitoniškumui: kitaip mąstančiam, kitaip jaučiančiam, kitaip galinčiam. Bet dažnu atveju tolerancija neįmanoma be atitinkamų žinių. Tad pasidomėkime autizmo spektro sutrikimų turinčių suaugusiųjų ir vaikų istorijomis, ugdykime supratingumą ir atvirumą kitokioms patirtims. Biblioteka siūlo informatyvių knygų šia tema. Ateikite išsirinkti – visos į kadrą netilpo. Beje, naujausias leidinys „Autizmas – dalis manęs“ į bibliotekos knygų lentynas atkeliavo kaip tik šiandien. Priešingai nei daugelyje kitų knygų šia tema, šioje gilinamasi ne į vaikų, o į suaugusių autistiškų žmonių istorijas. Rekomenduojame paskaityti. Ir kviečiame pažiūrėti bibliotekos svetainėje pristatomą virtualią parodą, parengtą pagal knygos „Autizmas – dalis manęs“ iliustracijas.