Apie Jozefą Godlevskį ir jo žemes

Lapkričio 22-ąją Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje mitriausi ir sumaniausi Godlevskio žemių protai stojo į žūtbūtinį mūšį. Na, gerai, ne žūtbūtinį, bet azarto ir adrenalino jame tikrai netrūko.

Protmūšyje „Apie Jozefą Godlevskį ir jo žemes“ komandos žaidė taip gerai ir pademonstravo tokias tikslias istorines žinias, kad protmūšio rengėjams buvo visiškai aišku: veikla privalo tapti tęstinė. Salė vienbalsiai apmaudžiai dūsavo, kodėl trys protmūšio turai prašuoliavo lyg akimirksnis, o būtų norėję dar tęsti ir rungtis.
Renginio organizatoriai – Garliavos kultūros centras kartu su Kauno rajono savivaldybės viešąja biblioteka – širdingai dėkoja prizus įsteigusiems rėmėjams:

▬ UAB „Garliavos duona“,
▬ UAB „Robinga“,
▬ Garliavos turgelis „Ūkio sakmės“,
▬ Garliavos neįgaliųjų draugija,
▬ pianino melodijas dovanojo Juozas Strupinskas.

Protmūšio klausimus parengė vyr. bibliotekininkė Elvyra Matveičikienė. Renginį vedė Zita Butiškytė ir Elvyra Matveičikienė.
Didžiausi sveikinimai keliauja trims laimėtojų komandoms:
„Veiveriai“ – I vieta
„Smalsutės“ – II vieta
„Lelijos“ – III vieta
Ačiū visiems protmūšio dalyviams! Kviečiame pasidžiaugti smagiomis renginio akimirkomis.