Akviliečių advento žvaigždės

Bibliotekoje susirinkusi VšĮ Socialinės terapijos namų „Akvila“ bendruomenė pažymėjo Tarptautinę žmonių su negalia dieną (ši diena pasaulyje minima gruodžio 3-iąją).

Džiaugiamės, kad akviliečių įsitraukimas į bibliotekos veiklas auga: per mėnesį bibliotekos edukatorė Kristina Meilutė veda edukacijas dviem Socialinės terapijos namų grupėms. Šįsyk, prasidedant prieškalėdiniam susikaupimo laikotarpiui, labai tiko idėja gaminti advento žvaigždeles iš antrinių žaliavų. Akviliečiai pasigamino ne po vieną, o po kelias tokias žvaigždeles ir žadėjo pasipuošti jomis savo dirbtuves.

Biblioteka glaudžiai bendradarbiauja su Garliavoje veikiančiais Socialinės terapijos namais ir jau daug metų puoselėja kūrybiškumu bei pozityvumu grindžiamą ryšį su akviliečiais. Be to, kartą per mėnesį biblioteka pristato knygas Garliavos neįgaliųjų draugijos skaitytojams. Šiomis veiklomis biblioteka siekia pabrėžti, kad visokio įgalumo žmonių sklandi integracija visuomenėje yra vienas iš jos veiklos prioritetų.

#bibliotekavisiems