Virtuali pažintis su Kauno rajonu

Domeikavos gimnazijos 4 klasės moksleiviai su mokytoja Viktorija Presaite dalyvavo edukacijoje „Pažinkime Kauno rajoną“, skirtoje netradicinėmis priemonėmis susipažinti su Kauno rajono kraštu. Edukaciją vedė Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos edukatorė Vaiva Steponaitienė. Moksleiviai išbandė bibliotekos kurtą virtualų gidą, žaidimus „50 istorijos pėdsakų Kauno rajone“ ir „Būkime keliautojais ir atradėjais“, o su 3D virtualios realybės akiniais pakeliavo po Kauno rajono piliakalnius ir draustinius, gamtos ir žmogaus kurtas lankytinas vietas, tarpusavyje varžėsi, kurie greičiau sudėlios Kauno rajono žemėlapį, tikrino savo žinias viktorinoje. Virtualius realybės akinius „prisimatavome“ ir mes su mokytoja. Tikrai įdomu. Ačiū Vaivai ir edukacijos dalyviams.

Parengė Domeikavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė A. Zykutė