Velykinė edukacija Liučiūnų bibliotekoje

Didžioji savaitė – paskutinė savaitė prieš šv. Velykas, kurių nekantriai laukia visa šeima. Džiaugsminga šv. Velykų atmosfera kiekvienam suteikia jėgų ir įkvėpimo. Kodėl nepakreipus savo energijos kūrybine linkme ir nepadarius rankdarbių? Didžiojo ketvirtadienio popietę į Liučiūnų bibliotekoje vykstančią edukaciją „Velykinio lizdelio pynimas“ rinkosi moterys. Edukaciją vedė „Basomis miške“ kūrybinių dirbtuvių edukatorė Aušra. Susitikimo pradžioje Aušra pasiūlė dėmesingiau apžiūrėti ir pačiupinėti naminių paukščių kiaušinių kolekciją, kurią pati surinko iš savo draugų. Aptarėme, kiek nuostabių vištų veislių yra. Palyginome kanarėlės kiaušinuką su žąsies kiaušiniu. Gamindami lizdelį ne tik išbandėme savo kantrybę, pirštukų miklumą, kaimynės, sėdinčios greta, pagalbą, vaizduotę, bet ir turėjome galimybę prisiliesti prie gamtos dosnumo. Džiugu, kad galime tvariai susikurti šventines dekoracijas. Dėkojame Aušrai už šv. Velykų idėjas, kurias nesunku įgyvendinti kiekvienam savo namuose.

Parengė Liučiūnų bibliotekos vyr. bibliotekininkė G. Demenienė