Vasario mėnesio veiklos Zapyškio bibliotekoje

Vasario renginius bibliotekoje pradėjome „Saugesnio interneto diena 2024“ su Zapyškio bendruomeninių paslaugų Neįgaliųjų socialinės reabilitacijos dalyviais. Paliestos saugumo internete temos: asmens duomenų apsauga, dezinformacija, sukčiai ir kt. Pasidalijome mintimis, apsikeitėme nuomonėmis, pavydžiais apie realias situacijas.

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkės V. Steponaitienės sukurtas virtualus pabėgimo kambarys-užduočių ruožas, skirtas pradinukams, „Internete žaisk saugiai“ nepaliko abejingų bibliotekoje besilankančių Zapyškio pagrindinės mokyklos mokinių bei Zapyškio bendruomeninių paslaugų Vaikų dienos centro auklėtinių. Vaikai su didžiuliu susidomėjimu įveikė užduotis.

Bibliotekoje eksponavome pirmokų darbelius iš edukacijos „Meninis taškavimas“, kurią vedė Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos edukatorė K. Meilutė. Taip pat vyko NVŠ programos keramikos būrelio vaikų darbelių paroda „Užgavėnės“.

Edukacijoje „Trys spalvos“ dalyvavo Zapyškio bendruomeninių paslaugų Vaikų dienos centro auklėtiniai. Kas artėjančiai Vasario 16-ąjai gaminosi vėliavėlę, kas nutupdė bibliotekoje trispalvius drugelius.

Lopšelio-darželio grupės „Boružiukai“ ir „Bitutės“ dalyvavo bibliotekoje sensoriniuose skaitymuose.

„Zanavykų krašto rinktinės juostos“ parodos pristatymas. Zapyškio laisvalaikio salės etnografės Jūratės Bytautės rankomis austos juostos. Įvairiaspalvės juostos – tai apsauga nuo negandų. Vyko edukacija „Apie ką byloja juostų raštai“.

Parengė vyr. bibliotekininkė S. Petruškevičienė