Vasario mėnesio veiklos Sitkūnų bibliotekoje

Vasario mėn. 8 dieną į biblioteką sugužėjo Sitkūnų darželio auklėtiniai, lydimi auklėtojų bei jų padėjėjų. Apsilankymo tikslas – ne šiaip sau, o labai rimtas: sportas netradicinėje aplinkoje. Su mažaisiais „Boružiukais“ ir „Obuoliukais“ pasiraitojome rankoves ir kibome į darbus. Vaikai pažįsta jau nemažai raidelių, kurios gyvena knygose, o knygos gyvena bibliotekoje. Tad bendromis jėgomis atlikome raidelių jogą ir pavyko mums puikiai! Susitikimo pabaigai – stalo žaidimai. Ačiū auklėtojoms ir jų padėjėjoms: Sonatai, Sandrai, Laimutei ir Audronei.

Paminėdami Saugesnio interneto savaitę žaidėme virtualų žaidimą „Pabėgimo kambarys“. Moksleiviai turėjo teisingai atsakyti į klausimus, kad galėtų įveikti virusą ir jį išvyti iš kosminio laivo. Šias užduotis parengė Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė Vaiva Steponaitienė.

Darganotą vasario 13-osios rytmetį, švęsdami Užgavėnes, persirengėliai apsilankė ir Sitkūnų bibliotekoje. Čigonė išbūrė bibliotekininkei perspektyvią ateitį, o pasivaišinę blynais, svečiai iškeliavo svetur.

Vasario 14-ąją kartu su Sitkūnų darželio „Boružėlių“ grupės auklėtiniais paminėjome šv. Valentino dieną ir artėjančią Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Bibliotekoje vyko garsiniai knygelės „Meilės galia“ skaitymai ir edukacija iš antrinių žaliavų „Širdelė Lietuvai“.

Vasario 28 ir 29 dienomis rašėme dailyraščio darbus Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos organizuotam konkursui „Lietuvos metai“. Vyko Lietuvos bibliotekininkų draugijos Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos skyriaus inicijuoti garsiniai skaitymai „Atėjome į Lietuvą ilgam...“ Skambėjo gimtosios kalbos puoselėtojų S. Daukanto, M. Valančiaus, Maironio ir Vydūno eilės.

Sitkūnų bibliotekos vyr. bibliotekininkė Živilė Maceikienė