Vaikų vasaros užimtumas Šlienavos bibliotekoje rugpjūčio mėnesį

Vaikų vasaros užimtumas Šlienavos bibliotekoje rugpjūčio mėnesį

Nuo rugpjūčio 7 d. pradėjome trečiąją vaikų vasaros užimtumo savaitę. Pirmą dieną pynėme draugystės apyrankes, skaitėme J. Wieslander knygą „Mamulė Mū plaukioja“. Visiems patiko neeilinės karvės maudynės baseine. Kūrėme darbelius su 3D pieštukais. Buvo vaikų, kurie dar nebandę šio užsiėmimo paslapčių, todėl greitai suprato, kad reikalingi įgūdžiai. Antrą dieną tapėme ant akmenėlių, gaminome paukštelius iš antrinių žaliavų, panaudodami tualetinio popieriaus ritinėlius. Smagiai pažaidėme lauke slėpynes ir kitus žaidimus. Neliko užmiršti ir kompiuteriniai žaidimai. Rytdienai suplanuoti įvairūs eksperimentai. Turėtų būti įdomu.

 

Kitą dieną pradėjome šaradomis, kurias mums paruošė Austėja. Ačiū jai! Taip pat kūrėme pasakojimą iš trylikos knygų paimdami po sakinį. Pavyko smagus ir rišlus tekstas, vaikams labai patiko, visi smagiai pasijuokėme. Šiandien taip pat buvo „Spalvotųjų eksperimentų“ diena. Edukaciją mums pravedė bibliotekos savanorė, gamtos mokslų mokytoja Simona. Vaikai atliko 4 eksperimentus: „Skittles“ mozaika“, „Lavos lempa“, „Ugnikalnio išsiveržimas“ ir „Atspėk, koks tai skystis“; labiausiai visiems patiko eksperimentas su saldainiais, kadangi jų liko ir paragauti. Emocijas užsiėmimų metų galite matyti nuotraukose! Liko laiko žaidimams bibliotekos kieme ir fotosesijai!

 

Štai ir prabėgo paskutinė vaikų vasaros užimtumo savaitė. Greitai ir smagiai, triukšmingai ir darbingai. Padarėme daug darbelių: ledai, skėčiai, emociukai... Kūrėme pasakojimus, sprendėme galvosūkius, darbavomės kompiuteriais, skaitėme vaikų anekdotus, kalbėjome apie emocijas. Vaikams patiko žaisti kieme su kamuoliu, paskui – slėpynes, sprogdinti vandens balionus. Ačiū visiems dalyviams! Gražios likusios vasaros ir iki susitikimų bibliotekoje – bibliotekininkė ir knygos Jūsų laukia!

 

Parengė Šlienavos bibliotekos vyr. bibliotekininkė E. Grušienė