Vaikų vasaros stovyklos rugpjūčio mėnesio užsiėmimai Šlienavos bibliotekoje

Šlienavos bibliotekoje rugpjūčio mėn. 16-19d.  vyko vaikų vasaros stovykla „Pojūčių laboratorija“. Susirinkę vaikai išbandė naujuosius 3D pieštukus, taip pat stalo žaidimus. Džiaugiuosi, kad visiems vaikams naujovės patiko, sukūrė gražius 3D darbelius. Kiekvieną dieną vyko garsiniai skaitymai, taip pat žaidimai lauke. Berniukai įsijungė į kompiuterinius žaidimus, pradėjo kurti Minecraft konkursui „Žaliąjį ateities miestą“. Vaikams patiko kurti mėlynuosius antspaudus cianotipijos metodu, taip pat gaminome gėlytes iš senu knygos lapų.

Su vasaros stovyklos „Pojūčių laboratorija“ vaikais 19 d. dalyvavome Piliuonos bibliotekoje vykusiuose keliaujančių šeimadienių renginiuose. Kauno miesto muziejus surengė įdomius ir nuotaikingus profesionalų vedamus edukcinius užsiėmimus. Vaikai susipažino su legendiniu dainininku Kipru Petrausku. Turėjo progą pasigaminti jo vardinį muilą. Vaikai pasirinko kvapus ir spalvas ir kiekvienas pasidarė muiliuką. Antra edukacija „Kaip gimsta skudutis?“. Čia jau reikėjo kantrybės ir rankučių stiprumo. Kiekvienam puikiai sekėsi, net patiems mažiausiems gavosi geras rezultatas. Taip pat vaikai išmoko jais pagroti. Trečia edukacija – „Kauno pilies lankininkai“. Čia vaikai išbandė jėgas ir akies taiklumą šaudydami lanku į taikinį. Buvo surengtas turnyras, nugalėtojai apdovanoti kepuraitėmis. Ketvirtas užsiėmimas  - „Muzikuok su Dj Folk“. Tai muzikinis žaidimas, kuris kaskart suskamba vis naujai. Visi vaikai pabandė muzikuoti, pasijautė kaip didžėjai. Penktas užsiėmimas „Kvirkato turnyras“. Tai strateginis viduramžių žaidimas. Netrūko norinčių tarpusavyje parungtyniauti. Taip pat Piliuonos bibliotekoje netrūko veiklų, tai ir išmaniosios bitutės, piešimas smėliu, smiginis. Visą pusdienį bibliotekoje ir kieme šurmuliavo vaikai. Netrūko juoko, linksmybių, veiklų ir gerų emocijų. Ačiū Kauno rajono savivaldybės viešajai bibliotekai už suteiktą galimybę dalyvauti šiose veiklose. Nuoširdus ačiū  Piliuonos bibliotekininkei Marytei už svetingumą. Taip pat dėkoju visiems dalyvavusiems vaikams už draugiškumą, norą pažinti ir atrasti kažką naujo, dėkoju dalyvavusioms mamytėms. Iki naujų, smagių susitikimų! Gražios likusios vasaros!

Šlienavos bibliotekos vyr. Bibliotekininkė  E. Grušienė