Vaikų knygos šventė Vandžiogalos bibliotekoje

Balandžio 2-ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė vaikų knygos diena. Artėjant šiai progai, kovo 29 d. Vandžiogalos bibliotekoje vykusioje edukacijoje „Knygų ir pasakų pasaulį atvėrus“ dalyvavo Kauno rajono Vandžiogalos gimnazijos 4 klasės mokiniai ir jų mokytoja Laima Bankuvienė. Tarptautinė vaikų knygos diena švenčiama kartu su pasakų kūrėjo Hanso Kristiano Anderseno (1805–1875) gimtadieniu. Vaikai auga skaitydami pasakas, bet vieną dieną išauga knygą kaip rūbą... Smagu atrasti vis naujų įdomių knygų, tačiau kiek mielų sentimentų, kiek smagių akimirkų kelia vaikystės knygos! Popietės metu vaikai susipažino su „Metų knyga vaikams 2023“ nominantais, taip pat pagilino turimas žinias apie knygas, jų autorius ir veikėjus „Kahoot“ viktorinoje, o ši sukėlė daug emocijų ir azarto. Geriausi bibliotekos skaitytojai buvo apdovanoti padėkos raštais. Vaikų knygos diena paminėta linksmai, aktyviai ir prasmingai!

Parengė Vandžiogalos padalinio vyr. bibliotekininkė A. Montvydienė