Vaikų knygos diena Rokų bibliotekoje

Tarptautinės vaikų knygos dienos proga Rokų bibliotekoje įvykusiame renginyje „Aš esu knyga, perskaityk mane“ dalyvaujantys Rokų mokyklos darželio pirmokai (mokyt. R. Kundrotienė) buvo pasveikinti ir pakviesti gerumo takeliu keliauti į gėrio, grožio, žinių pasaulį, o kartu paminėti H. K. Anderseno gimtadienį. Šių metų kreipimąsi į vaikus rašė graikų rašytojas Vagelis Iliopoulos, o plakatą kūrė žinoma graikų iliustratorė Photini Stephanidi, dienos tema – „Aš esu knyga, perskaityk mane“.

Vaikai klausėsi teatralizuotos pasakų pynės pagal H. K. Anderseno pasakas, kurias skaitė Rokų laisvalaikio salės renginių organizatorė Justė ir bibliotekininkė. Šventės pabaigoje įteiktas padėkos raštas jaunajai bibliotekos skaitytojai Liepai Bagdonaitei už meilę knygai.

Parengė Rokų bibliotekos vyr. bibliotekininkė Irena Petriškienė